Bowling

V S-clubu  si můžete zaházet na dvou drahách KOPP. Na každé z nich může zápolit až deset hráčů. Nekuřácké prostředí ideální pro vaše přátele, rodiny s dětmi, nebo firemní akce.

Princip hry

Hra se sestává z deseti kol, tzv. frame. V každém kole (s výjimkou posledního) má hráč dva hody na to, aby srazil deset kuželek na konci dráhy. V případě sražení všech deseti kuželek prvním hodem, tzv. strike, se druhý hod již nehází a hraje další hráč. Pokud se v desátém kole hráči podaří alespoň druhým hodem srazit všechny kuželky (tzv. spare), hází ještě jednou, tedy potřetí. V případě, že v desátém kole hráč prvním hodem všechny kuželky shodí, má ještě další dva hody.

Počítání bodů

Za každou sraženou kuželku má hráč jeden bod. Pokud hráč hodí strike, k hodnocení daného framu se mu připočítávají ještě body z následujících dvou vypuštění koule, v případě spare se mu k hodu připočítávají body z jednoho následujícího vypuštění (což je i důvod hodu navíc v posledním kole v případě strike). V jedné hře lze tedy dosáhnout maximálně 300 bodů (12 po sobě jdoucích striků).

Rezervace dráhy
Fotogalerie